Svíce čtyř barev


459 Kč
Kategorie: Svíce čtyř barev
Hmotnost: 0.5 kg
 

 Svíce čtyř barev  -  čistící pomůcka

Přibližně měsíc po mém návratu z daleké cesty lodí po Tichém oceánu na Aljašku / 7/2018/, v blízkosti monumentálního ledovce, nádherných vodopádů, stále těžícího se zlata a dalších nevšedních přírodních krás tohoto území, mi přišla inspirace k vytvoření čistící pomůcky v souvislosti s touto cestou a havajským učením   -   Ho´oponopono.

Jak na Nebi, tak na Zemi…4 /čtyři/ čistící barvy, jež patří do tohoto učení, jsou obsaženy jak ve vodě – řeky, jezera, oceány, tak i na obloze.

Inspirace dala vzniknout svíci v těchto čistících barvách.

Indigo – nejvyšší očistná energie

Smaragdově zelená – ozdravující energie

Ledově modrá – čistí bolest a utrpení

Bílá – doplňuje jakoukoliv další potřebnou energii k dokončení vibrace

Kombinace těchto barev čistí naše vzpomínky /problémy/, jež jsou uloženy v našem podvědomí /vnitřní dítě/. Hoření svíce ukazuje, jak proces probíhá, jinak se vše děje na energetické úrovni neviditelně. Podvědomí /dítě/ na příkaz matky /vědomí/ předává vzpomínky našemu Vyššímu Já, jež je roztřídí a rozhodne, kterou pošle k přeměně na čisté světlo k Nejvyššímu Zdroji – Božství. Očištěná vzpomínka se vrací zpět do podvědomí jako čistá energie.

Dalším mým úkolem bylo vybrat toho, kdo svíce vyrobí. Pan Mirek Kotmel z Prahy mi přišel na mysl první. Více jsem nehledala, věřím svým pocitům a první impuls je vždy pravdivý. M. Kotmel vyrábí svíce několik let, osobně mám velmi dobré zkušenosti, příjemné prožitky a velmi zajímavé útvary, co svíce při hoření zobrazuje a co si můžeme „přečíst“. Jedná se o ruční práci, každá svíce je trochu jiná, nelze vyrobit stejnou, ale všechny obsahují jen 4 základní čistící barvy, o kterých se zmiňuji.

Svíce jsou vytvořeny dle mé přijaté inspirace, návrhu, mnoha konzultací a zkoušek. Vytvořit stejné a se stejným záměrem nelze, kopírování a přebírání inspirace se nevyplácí – z energetického hlediska už vůbec ne. Všechny ostatní symboly, které jsou na svíci, jsou dílem mé tvořivé inspirace a napojení se na Zdroj.

Při hoření probíhá tzv. čištění, u každého jinak, neboť každý z nás je originál a máme jiné vzpomínky. Před zapálením svíce vyjádřete lásku a vděčnost za čištění, bez očekávání, jen pozorujte. Svíci zapalujte dle svého naladění, nikdy ne ve zlobě, zášti a špatné náladě. K čištění navíc zde pomáhá i andělská energie vašeho anděla strážného a delfína, které rovněž požádejte o účast. Před samotným zapálením svíce křídla sundejte / křidélka jsou na gumičce/, položte před svíci na krásný kovový, či keramický podnos – talíř, ne plast. Rovněž z druhé strany svíce odstraňte papírovou samolepku hvězdu. Mějte, prosím, na paměti, že pracujete s velmi silnou, živou energií – ohněm.

Složení svíce:

Svíce          - přírodní palmový vosk, nepáchne, nečadí – voní…vůní růžového květu..

Rozměry    - 15 x 6,5 cm

Křídla         -  pravé peří – symbol anděla…

Perla          -  perlička – symbol hlavy, vědomí…mysl

Srdíčko      -  skleněná vinutá perla se stříbrem– symbol lásky, smaragdová barva   patří k srdeční čakře, tak jak růžová…inspirace vedla ke smaragdové…

Kapka        -  minerál korál, kapka krve – symbol života

Delfín         -  symbol svobody, radosti, volnosti, světla a Světla v Duši. Chrání v jakékoliv nepřízni, podporuje intuici, kreativitu, mimosmyslové vnímání…

Kříž             -  4 barevné drahé kameny, symbol rovnováhy, harmonie, rovnoramenný                                                                                  kříž – není spojen s náboženstvím…

Křišťál: /průzračný/ spojuje s čistotou až ledovou dokonalostí, nejuniverzálnějších vlastností, symbol rovnováhy, hluboce čistí lidskou duši a vnáší harmonii do vztahů…

Akvamarín: /světle modrý/ odvaha, zklidňuje mysl, mírní agresivitu, podporuje odvahu, zahání stres a strach

Malachit: /smaragdová zeleň/ v dávných dobách byl v Římě vkládán do kolébky malých dětí, ochranný kámen, pohlcuje negativ. látky, mírní záněty i rány na duši, zlepšuje imunit. systém…

Lapis lazuli:  /tmavě modrý/ podporuje citlivost a vnímavost, pocit bezpečí, pomáhá při stresu a stesku, neutralizuje jedy v těle a vede ducha do nitra, podporuje intuici…

Každý symbol, má zde svůj specifický účel, vždy jen pozitivní vibraci.

Vše bylo vytvořeno s láskou, nadšením, vírou pro dobro každého, kdo chce svůj život měnit a pro čištění vzpomínek v podvědomí.

Tento text je přiložen ke každé svíci společně s poselstvím k obrazu, který je zde zobrazen. Byl namalován jako osobní obraz s názvem Barvy pro tvou duši. Majitelka dala souhlas k jeho zobrazení i textu, neboť barvy na obraze krásně korespondují se 4 čistícími barvami. Všichni už víme, že jsme jedna velká rodina, Jsme Jedno.

Přeji každému neobyčejné zážitky s čištěním, poznáním a děkuji předem za zpětné vazby. Pokud vám svíce svým hořením bude ukazovat různé obrazce, vždy buďte pozitivní, nechtějte od nikoho vysvětlení, neboť nikdo vám je nemůže dát -  odpověď je vždy ve vás, vašem srdíčku a pocitech, tam je pravda. Nezáleží, co jiní vidí a říkají.

Ti z vás, kteří se ještě neseznámili s havajským učením Ho´oponopono – v r. 2018 je to již 10 let v ČR – doporučuji zakoupit knihu Svět bez hranic, dr. Ihaleakala Hew Len a Joe Vitale, kde naleznete naprosto vše, co k praktikování je zapotřebí.  Mám ji ve svém e- shopu, za původní cenu…levněji ji dostanete na internetu…u mne jde o pocit vděčnosti, lásky a zodpovědnosti, že ke mně přišla a přinesla poznání, jež nemá obdoby.

Pravda, jež mi život ukázal, zní: Láska, víra, zodpovědnost v sebe sama hory přenáší, léčí a zázraky koná. A tak to je.

Buďme všichni jiným inspirací svým životem, myšlením a konáním. To je úkol každého z nás. Každé poznání, které nám může život změnit, zlepšit, je jen k našemu dobru a tím k dobru všech.

 

S láskou a vděčností k životu samému a všemu co Je.

Marie Michalcová                                                                          

Klid a mír ve mně

Aloha – Jsem v přítomnosti Boha, tak jako vy všichni.

 

Brno 1. září 2018

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.