Recenze uživatelů

Budu vám velmi vděčna za vaše zkušenosti  a poznatky s Útěchou duše.

 

Dítě a polštářekDítě a polštářek 2Dítě a polštářek 3Dítě a polštářek 4Dítě a polštářek 5Dítě a polštářek 6Dítě a polštářek 7Pes a polštářekPes a polštářek 2

 

Osobně jsem zjistila, že polštářky milují děti, neskutečně. Uvidíme dál...Většině mužů se líbí černý se svítícím stromem, až neuvěřitelné... Mně se s polštářkem nádherně usíná, někdy se nestačím ani pomodlit...Po křtu 21. 12. 2012 a zakoupení polštářků mi začaly chodit zprávy: jsou to výňatky z dlouhých, děkovných dopisů.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

 

- paní M. z Prahy: polštářek je pro mě ta nejkrásnější čistící pomůcka. Nedám jej z ruky. Mám jej stále u sebe. Velmi, velmi mi pomáhá ke klidu. Sedím, pracuji s počítačem a mám jej stále na klíně.

- 7 letý Sebastian syn paní M. Polštářek nedá z ruky, spí na něm, nosí jej celý den pod tričkem-:) a když jedeme na chalupu nesmíme na něj zapomenout.

- 10 letá Klárka dcera paní M. Polštářek je stále se mnou, je nádherný a spím s ním. Je mi krásně.

- pan P. z  Brna. Polštářek jsem dostal jako vánoční dárek, ale ihned mi ho sebrala moje 4 letá dcerka. Používáme ho všichni.

- paní Z. z Brna. Koupila jsem jich mnoho a obdarovala rodinu a přátelé. S 6 ks jsem se první den obklopila, bylo mi krásně, ale ráno mě neskutečně bolelo jedno rameno. / Já dodávám - proběhlo velké čistění, které se projevuje i fyzickou bolestí/.

- paní Z. z Brna. Nejkrásnější a nejúžasnější čistící pomůcka.. Nádherně se mi spí. Děkuji.

- paní M. z Brna. Děkuji za dárek, když jsem polštářek donesla domů, vzal mi jej 10letý synovec, že mi ho už nedá, ani za nic na světě.

- paní V. z  Brna. Něco neuvěřitelného. Mému  31 letému synovi po jedné noci přestaly bolet záda, která jej bolela několik měsíců. Nestačím se divit.

- paní Z. z Brna. Darovala jsem polštářek své přítelkyni, ale vzal jí ho její manžel a nechce vrátit. Musím si koupit i pro sebe.

- Mabel Katz - je to poklad. Osobně mi to sdělila na semináři v Praze.

- Mary Koehler - jsou tak krásné - napsala

- dr. Ihaleakala Hew Len - jsou velmi, velmi krásné a velmi je doporučuji. Ani si nedovedete představit co dokáží. - řekl a napsal.

- paní I. od Brna: koupila jsem 3 leté dcerušce polštářek s medvídky. Sedla si na koberec, někde našla starý polštářek ušitý od milované babičky, dala si jej na nožičky a na něj další Útěchu duše s medvídky. A seděla, nic neříkala a seděla a seděla...v naprostém tichu, klidu a míru...

A já  Marie dodávám - její dušička ví, byla naprosto v přítomném okamžiku  - v nulovém stavu.Vezměte si, maminky, ze svých nádherných dětí příklad! :-)

- paní D. z Plzně: dostala jsem osobně polštářek Úťěchu duše jako dárek. Vybrala jsem si strom, ale dostala jsem lotosy:-) Má to tak být. Můj 8 letý syn mi jej okamžit zabavil, spí na něm a prohlásil, že bychom jej měli mít všichni - rodiče. Do té doby o ho´oponopono prohlašoval, že je to pověra.:-)

- paní M. z Loučné: Spala jsem na polštářku s motýlkem. Zdálo se mi několik snů a ve všech byly malé děti - miminka, o které jsem pečovala nebo si s nimi jen tak hrála. Několíkrát jsem se probudila a zas usnula  - a pokračoval další sen o děťátku.Vykládám si to tak, že ten polštářek mi pomáhal pečovat o  moje vlastní vnitřní dítě a děkuju mu za to.  No a hlavně děkuju Vám, Marie, že jste ty polštářky vytvořila.

- paní M. z Brna: spala jsem s polštářkem s medvídky. Celou noc se mi zdálo o malém  asi 5 letém děvčátku, které trpělo nějakou fobií, bálo se. Nějaká žena ho léčila a mě se nelíbilo jak. Začala jsem holčičce vysvětlovat po svém. Pak jsem se dostala do jeskyně, kde se pohybovaly stěny, stropy a já měla velkých strach, neměla jsem možnost někam jít... Volala jsem Boha na pomoc, až mě mé vlastní volání probudilo. Volala jsem chraptivým hlasem, opravdu nahlas. Přišel hned a mě se velmi ulevilo.

Pochopila jsem, že mé vnitřní dítě se opravdu něčeho bojí a takto mi to ukázalo. Děkuji, vím co především čistit, děkuji.

- paní L. Zlín: Včera mi přišel polštářek a když jsem jej rozbalila a držela v ruce, pocítila jsem jemné vibrace lásky po celém těle a nejvíce v srdci, jak se mnou rezonuje. Je moc krásný a těším se na jeho neustálé čištění. 

-paní I. Brno: moje 3,5 letá dceruška s polštářkem, medvídky, spí. Dříve měla neklidný spánek, křičela ze sna, nyní spí klidně. Děkuji.

-Dobrý večer pani Marie :)
Neviem, čo Vám skôr napísať, ale asi začnem s tým Vaším malým-veľkým
zázračikom. Je proste úžasný. Nádherný. Vybral som pre seba najkrajší
kúsok :))) Vďaka nemu si konečne (aj keď len na pár minút) pamätám
svoje sny, čo bolo vlastne jedným z mojich snov :).Tiež už bez neho
nemôžem spať a ani čítať všetky tie nádherné knižky.
Libor

- Moje dcera si vybrala polštářek s motýlem. Nosí jej s sebou neustále a chtěla by i do školy - první třída. Jana B.

- Jsou úžasné, mají jen jednu "vadu", od té doby, co s ním spím, neslyší budík, nemůžu se vyhrabat z postele a celý den se těším až se do ní vrátím a přitisknu polštářek k sobě :) 

Kateřina J.

- Slovo útěcha duše....vše vystihuje, a vidím to i u mé dcery, má tu kopretinku, ......cítím se krásně ukotvená sama v sobě ve svém klidu, a jako by se to šířilo kolem mne, dějí se neuvěřitelné věci, nejen doma, i v práci....až žasnu.....můj šef ve mě objevil hodnoty, co dřív neviděl, jak v klidu s ním jednám a že si toho vážím, ......dějí se zázraky- 

Iveta S.

----------------------------------------------------  

Dobry den Marie,

 

Chcela by som sa Vam najprv podakovat za polstarky, ktore sme si pred 2 mesiacmi u Vas objednali. Su uzasne. Chcela by so sa s Vami podelit aj o skusenosti.Mna prestali pobolievat kolena. Moja teta, ktorej som ho podarovala na narodeniny a je asi rok po porazke, je kludnejsia a velmi dobre sa jej spi s nim / niekedy spi az moc dlho /. Znama , ktora mala problemy so spankom si ho nevie vynachvalit. Ja osobne mam tiez velmi dobry spanok. Este raz dakujem.

------------------------------------------------------ 

Marie, všichni v naší rodině už mají polštářek, každý vybíral dle své intuice. Nestane se, že by šel někdo spát bez něj. A když odjíždíme každý pátek na chatu, všichni mají automaticky polštářek s sebou a dokonce i náš pes si jej sám nosí, má ten maličký. Jsme moc vděčni. S láskou M.l.

------------------------------------------------------- 

Marušinko, přesně tohle dělam, ležim s polstářkama se všema a děkuji. Musela jsem Vám to napsat, tak mi to řikalo moje srdce a vnitřni ditě, že se mam s Váma o to podělit. Moc moc Vam za všechno děkuji a jsem vděčna, jste užasný človíček.

Ivanka P.

------------------------------------------------------

Marušinko, moje 4 letá vnučka když k nám přiíjde, sedne si na zem, koberec a obklopí se našimi 10 polštářky a hraje si, je spokojená a my s n í.

Děkujeme z celého srdce. I.P.

-----------------------------------------------------

Milá Marie, musím Vám napsat, co se dělo u nás doma. Když jsem polštářek doma ukázala a že s ní  budu každou noc spát, manželova tvář se mi jakoby vysmívala...a co si myslíte, že bylo ráno? Hledala jsem polštářek a víte kde byl? Pod peřinou mého muže!, takže musím objednat další pro něj.

Děkujeme za tu nádheru. Vaše Petra.

----------------------------------------------------- 

Moje milá Marušinko, MOC Ti děkuji za Tvá krásná slova, jsi naše rodinná osudová....děkuji, miluji Tě...:o)

P.J.

-----------------------------------------------------

 

Maruško, mám všchny tvé polštářky, všechny motivy, jsem jimi obklopena ve dne i v noci, komu se líbí, podaruji, a zase koupím od Tebe další. Jsem klidná a spokojená, spí se mi krásně, děkuji. Z.

----------------------------------------------------

Paní Marie, mám moc ráda ten zelený se stromem, jakoby mi odjakživa patřil, spojuji ho se archandělem RAFAELEM, patří k mé terapeutické profesi. Jsem moc vděčná. L.

---------------------------------------------------- 

Marie, miluji tě. 

Ne jenom. protože jseš naše kamarádka, ale jen tak, nemám důvod. Jseš úžasná.

M.M.

-----------------------------------------------------

Marusko, je to az neuveritelne, jak velky vliv jsi mela...mas na muj zivot, neni den, kdybych na tebe nemyslela! Marusko, moc dekuji, jsi krasna, moudra, plna pozitivni energie..je krasne zit, opravdu ze srdce dekuji za tebe, za tva povzbudiva krasna slova!

Petra

----------------------------------------------------

Milá Marušinko, děkuji, děkuji, šála je nádherná, jsem z ní nadšená. Je překrásná, tu už nesundám. Děkuji, s láskou Petra

----------------------------------------------------

Paní Maruško, musím Vám napsat, že u nás spí s polštářky i naši dva pejskové, nehádají se, každý si vybral ten svůj, je to nádherné je pozorovat.

Moc vás zdravím I.

---------------------------------------------------

Dobrý den, paní Mária,
 
chcem sa Vam poďakovať za vaše požehnanie od Božstva, lebo ta šatka je úžasná ....... JE zvláštne voňavúčka, jemnučká, ......... JE môja
Ďakujem, ze som vas stretla!
 

S Láskou A.

---------------------------------------------------

 

Marušinko milovaná děkuji ti mooc za vyřízení objednávky,pouzdro duhových barviček mám jako dárek...  šáteček dnes oblékám-je nádherný  

B. Š.

--------------------------------------------------

 Dobrý den Marie

Ráda bych se s Vámi podělila o mé zážitky s knihou i polštářkem.

Po odchodu od Vás v pondělí 29.7.2013 jsem se hned začetla do knihy, kterou jsem si u Vás koupila. Úplně mě vtáhla. Děkuji za to, že jste o ní mluvila a dala mi tak možnost si ji koupit.

 

Ovšem večer když jsem šla spát jsem měla ještě silnější zážitek. Před spaním jsem si vzala polštářek od Vás do koupelny ještě v igelitu. Znovu jsem si umyla ruce a aniž bych nad tím moc přemýšlela, otevřela jsem sáček a sáhla jsem po polštářku levou rukou. Už když jsem ho vyndávala ze sáčku, takže asi hned po kontaktu s ním se mi spustily slzy a samovolně mi stékaly po tváři. Cítila jsem úlevu a bylo mi tak nějak krásně. Vzala jsem si polštářek za děkování vysílané k Vám s sebou do postele, kde jsem ho k sobě tiskla a objímala ho. Stále mi tekly slzy, já měla zavřené oči a jen jsem vnímala příjemné pocity, které jsem měla. Jsem velmi vděčná za polštářek a moc Vám za něj děkuji. Od té doby jsem takový silný pocit neměla. Až včera jsem se teprve dívala dovnitř polštářku a našla jsem tam sáček s kaštánkem. :)


Přeji Vám krásný den
Jana K.

-------------------------------------

Přeji krásný slunečný večer paní Marie, knížku jsem přečetla jedním dechem, je kouzelná. Hned první modlitba a byla jsem doma (umím ji totiž z paměti a každý den mne doprovází), druhá jenž následovala, tu si čtu asi 14 dní a jsem za ni velmi vděčná. Vaše knížka osloví  ty co jsou připraveni, je velmi něžná, silná a přitom inspirující. Myslím, že slova nedokáží vyjádřit moje pocity, děkuji.

Velmi ráda přijmu Vaši nabídku a bude mi ctí a potěšením ji předávat dál.
Dnes mi volala paní, jíž jsem vezla 2 polštářky, právě se probudila (spala s delfínky) a již ji přišla inspirace, no není to kouzelné?
Život je krásný a my máme veliký dar být přitom.
Děkuji, děkuji, děkuji
Miluji Vás, s láskou Hana
---------------------------------------------------
 "Nejdražší Maruško,
ještě jednou Ti moc děkuji.
Od chvíle, co jsem si řetízek navlékla na krk, cítím krásný pocit, pocit vnitřního klidu....slovy to lze těžko popsat. Nejprve musí mít člověk řetízek na krku a pak se TO dostaví.
Jistě mi rozumíš.....cítím co cítím. Ty jej už nějakou dobu nosíš a teď vím sama, co řetízek s přívěskem člověku dá pocítit. Jsem z toho dojatá, přes slzy se mi těžko píše....nosím na svém krku skvost, který Ti Božství s láskou předalo v inspiraci a Ty jsi jej zrodila......děkuji Ti za ten dar z celého srdce Maruško." K tak krásnému vyznání už není co dodávat. Simona.
---------------------------------------------------- 

Spát v tom krásném povlečení je jako spát v náručí BOŽSTVÍ.

S láskou M.

...........................................................................................

Děkuji Vám, opět jste mi pomohla popadnout další dech do života. 

Věděl jsem, že se na Vás mohu obrátit.   
Jste můj anděl.  Děkuji!!! Hezký den!

Filip M.

-------------------------------------------------------

Vozím polštářek od Tebe, Marušinko, všude s sebou  jsem za něj vděčná Maruško. J.

-----------------------------------------------------  

Moc děkuju za úžasný šátek, mám z něj velikou radost . Jste úžasná .

Petra S.

------------------------------------------------------

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.