Zlatý ibišek


550 Kč
Kategorie: Polštářek Útěcha duše
 

Zlatý ibišek - v tomto motivu se skrývá duchovní podstata zlata a je podle poslední informace dr. Ihaleakaly Hew Lena čistící pomůcka století! 

Ibišek navíc představuje jednotu, pospolitost, klid a štěstí.

Je spojován s Havajci.

Stmeluje dohromady rodiny, bere člověka hluboko na úroveň duše a připomíná, že máme stejného Stvořitele a pocházíme z Jednoho zdroje.

Dr. Ihaleakala Hew Len říká: "Když jste šťastní, jsou šťastní lidé kolem vás."

 

 

Rozměry: 35 x 35 cm

Použití: Dle vaší inspirace, intuice - ležet na něm, držet jej v náručí při spánku, dotýkat se, jako dekorace - jak si přeje vaše duše...nejlépe je se ho dotýkat, být s ním stále v osobním kontaktu, např. sedět na něm, opřít se o něj při sezení, ale hlavně s ním spát...

Složení a ošetřování materiálu: Polštářek se skládá z povlaku a vnitřního polštářku, oba jsou opatřeny zipem. Povlak polštářku je 100% PES satén /lesk/, potisk tzv. sublimací, je velmi kvalitní, trvanlivý a odolný. Doporučuje se ruční praní a žehlení z rubové strany na 40 °C, nedoporučuje se odstřeďování. 2. Vnitřní polštářek je 100% bavlna, naplněn 100% PES antialergickými kuličkami. Uvnitř výplně je v bílém sáčku uložen kaštan - plod jírovce. Pokud budete cítit intuitivně a chtít, můžete si osobně kaštan-plod vyměnit na podzim za nový...každý sám svoji vlastní energií...malým dětem s láskou např. maminka. Pokud bude potřeba vyprat i vnitřní polštářek /praní do 60 °C/ je nutné kaštan vytáhnout ven a po vyprání dát zpět. Doporučuji vytáhnout před praním i výplň. 

Doporučuji vyměnit kaštan každý rok na podzim, za nový, tak, aby majitel polštářku si kaštan vložil sám osobně do sáčku a uložil se slovy miluji tě. ???? Za maličké dětičky maminky či tatínkové, sourozenci atd...dle vaší intuice...

Je to jen doporučení, nemusíte, jen můžete....žádná energie se ve Vesmíru nikdy neztratí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.