Duhový vír


550 Kč
Kategorie: Polštářek Útěcha duše
 

Duhový vír, Vortex...

O něm hovoří nefyzické bytosti Abraham, které hovoří skrze Esther Hicks a můžete se to dočíst v jejích kníhách napsaných spolu s jejim manželem Jerrym.

Božský vír, neboli vortex vtahuje vzpomínky do nitra k Božství a mění se na čisté světlo. V duhovém víru, Vortexu jsou pak uložena všechna naše přání, která čekají na zhmotnění, které můžeme uskutečnit my samotní.

Velmi silný motiv.

 

 

Rozměry: 35 x 35 cm

Použití: Dle vaší inspirace, intuice - ležet na něm, držet jej v náručí při spánku, dotýkat se, jako dekorace - jak si přeje vaše duše...nejlépe je se ho dotýkat, být s ním stále v osobním kontaktu, např. sedět na něm, opřít se o něj při sezení, ale hlavně s ním spát...

Složení a ošetřování materiálu: Polštářek se skládá z povlaku a vnitřního polštářku, oba jsou opatřeny zipem. Povlak polštářku je 100% PES satén /lesk/, potisk tzv. sublimací, je velmi kvalitní, trvanlivý a odolný. Doporučuje se ruční praní a žehlení z rubové strany na 40 °C, nedoporučuje se odstřeďování. 2. Vnitřní polštářek je 100% bavlna, naplněn 100% PES antialergickými kuličkami. Uvnitř výplně je v bílém sáčku uložen kaštan - plod jírovce. Pokud budete cítit intuitivně a chtít, můžete si osobně kaštan-plod vyměnit na podzim za nový...každý sám svoji vlastní energií...malým dětem s láskou např. maminka. Pokud bude potřeba vyprat i vnitřní polštářek /praní do 60 °C/ je nutné kaštan vytáhnout ven a po vyprání dát zpět. Doporučuji vytáhnout před praním i výplň. 

Doporučuji vyměnit kaštan každý rok na podzim, za nový, tak, aby majitel polštářku si kaštan vložil sám osobně do sáčku a uložil se slovy miluji tě. ???? Za maličké dětičky maminky či tatínkové, sourozenci atd...dle vaší intuice...

Je to jen doporučení, nemusíte, jen můžete....žádná energie se ve Vesmíru nikdy neztratí.

Ho´oponopono - čistící pomůcka polštářek Útěcha duše


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.