Polštářek Útěcha duše - vyprodáno

 

Polštářky jsou již rozsety po celém světě, utěšují, čistí vnitřní dítě od nánosů, vzpomínek a balastů. Přišla mi inspirace v 12. 6. 2019, že několik tisíc polštářků stačí k rozproudění láskyplné energie nejen pro ty, kteří je používají a denně čistí své nitro, ale je s tím spojena energie čistící pro všechny bytosti na Zemi.

S nesmírnou láskou a vděčností jsem polštářky vlastnoručně šila /pomáhala i jedna milá švadlenka/, vybírala motivy, sbírala kaštany a vám předávala.

Jsem tolik vděčná, za tuto práci, zkušenost a Božskou inspiraci, úkol, který mi byl dán.

Věřím, že jsem jej splnila s láskou, úctou, pokorou a požehnáním, které byly do polštářku vloženy.

Děkuji dr. Ihaleakalovi Hew Lenovi, že mi Božskou inspiraci předal, sama bych ji nedokázala přijmout a předávat dál, ve vší skromnosti.

 

Zde je článek, který vysvětluje jak to bylo:

Útěcha duše je název pro polštářek a další výrobky, které budou postupně následovat a vznikl z inspirace Dr. Ihaleakaly Hew Lena, v Praze, 15. září 2011. Jedná se o čistící pomůcku v havajské metodě Ho´oponopono, která provádí proces čištění, tj. odstraňuje vzpomínky z podvědomí.

Útěcha duše utěšuje, hýčká, uklidňuje naši duši, hojí tzv. zlomené srdce, odstraňuje všechny strachy, uvolňuje bolest a zoufalství, které duše má.Představte si, jak milující matka ve své náruči chová plačící dítě a snaží se je uklidnit, utišit. Dělá vše pro to, aby se dítě cítilo spokojeně a bezpečně. Tak působí Útěcha duše na vaši duši.

 Uvnitř polštářku je v malém, bílém, organzovém nebo saténovém sáčku uložen plod jírovce - kaštan a slova lásky miluji tě. Kaštan - odstraňuje strach z nemoci, strach z válek, strach z chudoby, naprosto všechen strach, který zažíváme. Útěcha duše - ztišení duše...

Design, výroba a distribuce polštářku vznikla z inspirace Marie Michalcové.

 

Všechny motivy polštářků, název, design a postup je dr. Ihaleakalou Hew Lenem očištěn. Napsal: "Jsou velmi, velmi krásné a velmi je doporučuji. Ani si nedovedete představit co dokáží." 

 

Rozměry: 35 x 35 cm

______________________

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.