Obrazy

Malování je můj život, moje vášeń a největší radost při tvoření. Obrazy maluji olejem na plátno, dle vašeho jména a data narození s láskou a vděčností. Jsem vedena mými duchovními průvodci, Božstvím a skrze mne tato energie tvoří. Dle přání si můžete určit převládající vaši oblíbenou barvu, jinak je zobrazený námět dle vibrace a naladění vaší duše. Poselství, které je vám předáno je pro vás zpráva, k posílení energie, vibrace, dalšího poznání a práci na sobě. Malba je vždy pozitivní, ladí vaši duši vždy na lásku, krásu a radost. Vždy jde jen o soulad. Pokud se nemůžete rozhodnout, která barva by měla převažovat, jako základ, můžete to nechat na mém vnímání.

S obrazem - malbou je vždy dobré stále být v kontaktu a pracovat s ním, často se na něj dívat, nalaďovat a promlouvat. Mít jej zavěšen tam, kde nejčastěji pobýváte.

Rozměry plátna jsou 55 x 55 cm, pokud není uvedeno jinak, obraz se již nerámuje, plátno je nataženo na dřevěném rámu. Ve vyjímečných případech dle domluvy lze namalovat i obraz větších rozměrů, malé nemaluji...u nich nemám patřičný rozlet:-) 

Každý obraz je jen jeden - originál, reprodukce neprovádím a ke každému je přiloženo písemné poselství.

Obrazy, které jsou zde uvedeny jsou pro ty, které náhle osloví duši, jež řekne: "Ano, ten je pro mne, vím to!"... jen duše  VÍ a písemné poselství ještě napoví.

S láskou a vděčností za dar, který mohu předávat dál a tím ve vaši duši probouzet klid, mír a radost.

S láskou Marie, KMM,ALOHA

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.