E-book Můj život s ho´oponopono, aneb 5 let života v přímém přenosu - Marie Michalcová

  • Skladem
80 Kč
Kategorie: Knihy
 

Knížka je napsána s humorem mým vlastním.

Popisuje část mého života s havajskou metodou, co jsem s ní prožívala, co mi přinesla a jak může ovlivnit i další, kteří chtějí na sobě pracovat a svůj život změnit - zharmonizovat.

Praktikuji metodu od r. 2008 nepřetržitě, absolvovala jsem celkem 11 hlavních seminářů jen s učiteli IZI LLC California.

KNIHA JE INSPIRACÍ JAK ZAČÍT ŽÍT JINAK, S LÁSKOU K SOBĚ A TÍM KE VŠEMU A VŠEM.

 

Anotace:

Marie Michalcová je přední propagátorkou havajského učení Ho´oponopono v České republice.

Je velmi moudrá žena, obdařena Božským vedením. Pro mnoho lidí je „směrníkem“ na jejich cestě, neboť paní Marie nejen, že lidi miluje přirozeným Božským způsobem, ale dokáže i jejich duše oslovit svým láskyplným charisma. Tím lidem velmi pomáhá najít se a být v životě šťastnější.

Moudré přísloví našeho milovaného učitele dr. Ihaleakaly Hew Lena, „když je žena šťastná, je šťastná celá rodina.“ Ke štěstí ženy nemálo přispívá paní Marie šířením havajské metody a já z celého srdce děkuji.

Za den, kdy se ke mně tato metoda dostala, i za den, kdy jsem mohla Marii poznat, které skládám velký obdiv za její skromnost, pokoru a lásku se kterou šíří Ho´oponopono po naší zemi, s láskou děkuji.

S láskou Markéta Malenovská, KMM, Aloha

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.