Šálek s podšálkem

od 255 Kč
Kategorie: Čistící pomůcky

Zvolte variantu

  • 1ks
    • Vyprodáno
    255 Kč
  • 6ks
    • Vyprodáno
    1 035 Kč
 

Porcelánový šálek s podšálkem je z bílého porcelánu, objem 230 ml, pro přípravu nápoje, dle vaší inspirace. Voda, čaj, káva, džus a nejlépe horká, hořká čokoláda.

Šálek je potištěn z obou stran květem plnokvětého zl. ibišku, nejmodernější technologií tzv. tamponováním a barvy německé firmy Marabu, používající se v gastronomii. Pod květem je nápis Útěcha duše a podpis dr. IHHL.

Doporučuji umývat vlastnoručně, i když v myčce je také možnost, avšak čím více se dotýkáme této čistící pomůcky, tím lépe.

Neustálý kontakt nám připomíná, abychom nezapomínali čistit, projevovat vděčnost a dali Božství volnost a nechali ho jít...tzn., na ničem nelpět.

Upozorňuji, že se jedná o ruční výrobu a na šálcích a talířcích se mohou vyskytnout malé nerovnosti v porcelánu.

 

Cena šálku je 220,- Kč a je k němu připočítáno 35,- Kč jako doplatek za službu KŘEHKÉ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Příprava horké, hořké čokolády.

-------------------------------------------------

Do šálku dejte malé množstvé teplé modré sluneční vody, přidejte jednu nebo 2 velké lžíce kakaového prášku, rozmíchejte na kašičku, abyste neměli hrudky a přilejte vařící modrou sluneční vodu do celého hrnku. Oslaďte medem nebo javorovým sirupem. 

Takto připravený nápoj v sobě spojuje 7 čistícíh nástrojů. Číslo 7 je ve Stvoření magické, nic se neděje náhodou. To nebyl můj záměr...vše je inspirace Božství. Horká čokoláda pomáhá zahánět nesprávné myšlenky, přestanete dávat penězům a materiálním věcem přednost před tím, co je správné a pravé. Chceme dělat to, co je Božsky správné.

Zde je 7 nástrojů: 

- bílá barva šálku a podšálku

- květ ibišku - tvorba zlata

- podpis dr. Ihaleakaly Hew Lena ...on mi předal od Božství inspiraci a název

- modrá sluneční voda

- kakaový prášek

- javorový sirup nebo med

- nápis útěcha duše

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.